حق کمیسیون املاک
حق کمیسیون مشاورین املاک چیست؟
آوریل 17, 2018
آیا باید انتظار جهش قیمت مسکن را داشت؟
آوریل 18, 2018
سوئیت مبله در تهران اجاره آپارتمان
مزایای سوئیت مبله در تهرانReviewed by Mwadmin on Apr 17Rating: 5.0مزایا سوئیت مبله در تهران

چرا باید سوئیت مبله در تهران اجاره کرد؟

منظور از آپارتمان و سوئیت مبله خانه ای است با تمام امکانات زندگی شامل مبلمان و وسایل آشپزی و زندگی که میهمانان می توانند بدین ترتیب اقامتی همراه با آسایش، راحتی و بدون دغدغه داشته باشند. آپارتمان و سوئیت مبله در تهران معمولا به صورت روزانه ،هفتگی یا ماهانه اجاره داده می شوند و در صورت تمدید قرارداد می توانند مدت زمان بیشتری را در این واحدها اقامت کنند.آپارتمان مبله یکی از انواع واحد های اقامتی است که در طول سالیان در کشورهای مختلف مورد استفاده بوده و چند سالی است که این نوع از اقامت در تهران و دیگر شهرهای ایران با استقبال رو به رو شده است.

دلیل اجاره سوئیت مبله

دلیل اصلی آن را می توان افزایش سفر های داخلی و خارجی دانست.به ترتیبی که در برخی از فصل های پرتردد و پرسفر هتل ها و مسافرخانه ها و دیگر واحدهای اقامتی پاسخگوی تعداد زیاد مسافران نیستند.در برخی موارد دیگر تعداد زیاد اعضای خانواده باعث افزایش قیمت اسکان در واحد های اقامتی دیگر از جمله هتل ها می شود که با اجاره هتل های مبله این مسئله تا حد زیادی حل می شود.گرچه این نوع از اقامت به تازگی در سال های اخیر به مخاطبین و مشتریان معرفی شده است اما با این حال به دلیل مزایا و ویژگی های مثبتی که دارد توانسته است جایگاه خود را در بین واحدهای اقامتی حفظ کند.

سوئیت مبله در تهران اجاره آپارتمان مبله

مخاطبان اصلی اجاره آپارتمان مبله به طور معمول مسافرانی هستند که به جهت اهداف مختلف از جمله دید و بازدید آشنایان،درمان و مسائل پزشکی و یا تفریح به تهران سفر کرده اند. از این رو آپارتمان‌های مبله می توانند انتخاب مناسبی برای این افراد باشد. در ادامه به مزایای اقامت در آپارتمان‌های مبله می پردازیم:

مزایای سوئیت مبله

1.در اختیار داشتن فضای دربست یک خانه برای اقامت خانواده .

2.آسایش و راحتی از جهت در اختیار داشتن همه وسایل مورد نیاز جهت اسکان و زندگی.

3.به جهت نرخ بالای اشغال هتل ها در تهران ،آپارتمان های مبله می توانند جایگزین خوبی برای اقامت باشند.

4.قیمت مقرون به صرفه با توجه به امکاناتی که در اختیار میهمان قرار می گیرد.

5.زیاد بودن موردهای انتخابی آپارتمان مبله در مناطق مختلف تهران از جهت دسترسی به محل های مورد نظر.