اجاره آپارتمان اجاره آپارتمان مبله در تهران اجاره آپارتمان مبله در میرداماد سوئیت مبله در تهران آپارتمان مبله
نکاتی برای قرارداد اجاره آپارتمان
مارس 30, 2018
آشنایی با منطقه ۳ تهران و خیابان میرداماد
آوریل 8, 2018
اجاره آپارتمان امنیت در آپارتمان اجاره آپارتمان مبله در تهران اجاره آپارتمان مبله سوئیت مبله در تهران
زندگی ایمن با رعایت اصول آپارتمان نشینیReviewed by Mwadmin on Apr 6Rating: 5.0زندگی ایمن با رعایت اصول آپارتمان نشینی

اطمینان امنیت در آپارتمان

این روزها تقاضای بسیار بالا برای اجاره آپارتمان و آپارتمان‌نشینی به خصوص اجاره در تهران نشان از آن دارد که عصر خانه‌های ویلایی با اتاق های بسیار و حیاطی بزرگ به پایان رسیده است. از باغچه و گلدان‌های گل در اطراف حوضچه خانه‌های قدیمی دیگر اثری نیست. امروزه عصر آپارتمان‌نشینی است. بنابراین بهتر است با اصول امنیت آپارتمان‌نشینی و قبل از اجاره آشنایی لازم را پیدا کنید.

برای آن که در هنگام اجاره آپارتمان از دردسرهای احتمالی به دور باشید بهتر است به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید با رعایت اصول، اطمینان امنیت در آپارتمان‌ نشینی را داشته باشید.

اجاره آپارتمان امنیت در آپارتمان اجاره آپارتمان مبله در تهران اجاره آپارتمان مبله سوئیت مبله در تهران

نکات مهم در آپارتمان‌نشینی

حتما توجه کنید که هنگام اجاره آپارتمان، منزل مورد نظرتان در برابر حوادث غیرمترقبه، بیمه باشد. این کمک می‌کند در برابر خسارت های احتمالی که به آپارتمان وارد می‌شود شما و مکان زندگیتان ایمن باشید.

حتما قفل درهای آپارتمان خود را تعویض کنید. چون ممکن است که کلیدهای درب‌های آپارتمان در اختیار افرادی به غیر از صاحبخانه هم باشد.

در صورت لزوم روی در آپارتمان خود یک عدد چشمی نصب کنید یا از صاحب‌خانه‌تان بخواهید که این کار را انجام دهد. چشمی را جایی نصب کنید که قد همه افراد خانواده به آن برسد.

در آپارتمان‌تان را به روی هر کسی باز نشود. بنابراین به این طربق میتوانید به کودکان نیز بیاموزید که درب آپارتمان را به روی افراد ناشناس باز نکنند.

یک حفاظ آهنی کشویی با قفلی مطمئن، جلوی در آپارتمان‌ نصب کنید با از صاحبخانه بخواهید برای شما چنین حفاظی جهت امنیت نصب کند.

بهتر است روی زنگ یا صندوق پستی‌تان، فقط نام خانوادگی خود را بنویسید و از درج اسم کوچکتان پرهیز کنید.

زمان اجاره آپارتمان مطئن شوید که ساختمان داری نگهبان باشد یا درغیر اینصورت از قفل شدن تمامی درهای ورودی و خروجی بصورت شبانه اطمینان حاصل کنید.

برای امنیت بیشتر زمان چراغ‌های زمان‌دار تهیه کنید تا هرگاه که در خانه نیستید در زمان مشخصی روشن و خاموش شوند. به این طریق سایرین و افراد ناشناس از نبود شما در خانه بی اطلاع خواهند ماند.

جهت حفظ زیبایی آپارتمان‌تان و کاهش سرقت‌های احتمالی از جاکفشی مناسب در داخل آپارتمان استفاده کنید و از قرار دادن کفش و یا جاکفشی در راهرو و جلوی درب آپارتمان خودداری کنید.